Диана Михайлова (diana_mihailova) wrote,
Диана Михайлова
diana_mihailova

Во время заседания общественного совета при Минобороны ветеран АТО избил генерала Виктора Палия

Во время заседания общественного совета при Минобороны ветеран АТО Дмитрий Ризниченко ударил бывшего начальника ГУР МОУ генерала Виктора Палия, который является главой этого совета.


По его словам данный совет под руководством Палия ежегодно деребанит миллионы гривен.
"Эта общественность регулярно получает финансирование из бюджета на свои ГОшки. И пилит миллионы гривен ежегодно. Десятки миллионов п**диться совками и сепарами. Или еще хуже, они на бюджетные деньги, устраивают пророссийские в*тные меры отрежиссированные в Москве", - отмечает Синицын.

"Когда речь зашла о георгиевские ленты - деды стали на амбразуру и начали вопить о: "это почетное", "кто дал вам право называть их колорадскими". В результате неизвестный ветеран российско-украинской войны разбил генералу Палия е**льник",Знайомтесь.
Це громадськість.
На першому фото - головний цієї "громадськості", генрал Палій.
Голова громради при Міноборони, безсмєнний.

Ця громадськість регулярно отримує фінансування з бюджету на свої ГОшки. І пиляє мільйони гривень щороку. Десятки мільйонів пиздиться совками і сепарами.

Або ще гірше, вони на бюджетні гроші, влаштовують проросійські ватні заходи зрежисовані в москві.

https://www.facebook.com/riznychenko.d/posts/1625954270772612

Отримували вони це фінансування десятками років. Аж поки це не вилізло на публіку. І реальні бійці АТО і волонтери почали цікавитись і моніторити їх діяльність.

Це фото Bohdan Kutiepov з сьогоднішнього звіту цих ГОшок про витрачені кошти у 2016.

Коли мова зайшла про георгіївські стрічки - діди стали на амбразуру і почали волати про: "это почетно", "кто дал вам право называть их колорадскими"

В результаті невідомий ветеран російсько-української війни розбив генералу Палію єбальнік.

p.s. І да бля, соромно що через якісь побутові справи не зміг там сьогодні побуватиПам'ятаєте мій нещодавній запис про те, як кілька підміністерських громадських організацій в МінСоці розікрали за 20 хвилин мільйони бюджетних грошей?..

Подивіться: "Організація ветеранів України". Діє з 1987-го року. Цього року планує отримати від України 1 500 000 гривень (якщо міністр підпише).
Минулого року отримала 1 200 000 гривень.
Минулого ж року організувала в Києві путінський флешмоб "Бєссмєртний полк", з колорадськими стрічками і червоними прапорами.

http://www.rada-veteran.kiev.ua/%D0%B1%D0%B5%D1%81%D1%81%D0…

Очолюється колишнім депутатом від КПУ Цибенком Петром Степановичем. Ось на фото цей "ветеран" (49-го року народження).

P.S.
Навиворіт вивернемось, але зробимо, щоб цей труп не отримав ні копійки. Завтра йдемо слухати публічний звіт Держслужби у справах ветеранів за минулий рік, в Дім офіцерів, на 11-ту годину.
Хто може - давай з нами.


Tags: ВСУ, волонтеры и АТО, цирковое училище
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo diana_mihailova март 13, 2018 23:11 599
Buy for 250 tokens
Отметка MAS17 - рейс МН17, отметка RSD316 - Ил-96-300 авиакомпании «Россия » Малазийский Boeing 777 рейса МН17 из Амстердам - Куала-Лумпур должен был столкнуться в небе над Польшей с российским «бортом №1» - самолетом Ил-96-300, на котором президент Российской…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments