Диана Михайлова (diana_mihailova) wrote,
Диана Михайлова
diana_mihailova

Распродажа должностей в Государственном концерне "Укроборонпром" началась: просили 570 тыс. долл.

• Іван Шевченко Пан Іванчук гешефтив гешефтив і догешефтивhttps://www.facebook.com/profile.php?id=100005479744021...

В Киеве группа мошенников, представившись доверенными лицами Президента Владимира Зеленского, требовали от бывшего сотрудника ГП "Укрспецэкспорт" передать им 570 тыс. долларов за решение вопроса о назначении его на руководящую должность в Государственном концерне "Укроборонпром".


Об этом сообщил глава Офиса Президента Андрей Богдан на своей странице в Facebook.

"Группа мошенников, представившись доверенными лицами Президента, требовали от бывшего сотрудника ГП "Укрспецэкспорт" передать им 570 тыс. долларов за решение вопроса о назначении его на руководящую должность в Государственный концерн "Укроборонпром", - сообщил Богдан.

Он отметил, что группа мошенников возможно состояла из 4 человек. Задержали 2 человек.


31.08.2019 0:56Абрам

Айварас Абромавичус уже берет взятки через советника Зеленскоко ИГОРЯ МИЗРАХА

31.08.2019 0:43Мизрах

Сегодня задержали друга Абромавичуса — Игоря Мизраха который за назначения в Укроборонпроме брал взятки для Абромавичуса https://www.facebook.com/MatiosAnatolii/videos/pcb.1340307712787012/134030754945 3695/?type=3&theater


Анатолій Матіос
13 ч. ·
неДембельський акорд - 2
До уваги ЗМІ -
протягом сьогоднішнього дня, за клопотаннями та участю прокурорів ГОЛОВНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ ПРОКУРАТУРИ всі ЧЕТВЕРО (4) осіб, які представлялися уповноваженими особами Офісу Президента і вчора були нами затримані за шахрайське заволодіння 570 тис. доларів США за нібито майбутнє працевлаштування особи одним з керівників «Укроборонпрому» , АРЕШТОВАНІ суддями Печерського суду з правом внесення застави ( застава передбачена кодексом, без неї ніяк не можна) у розмірі 18 , 15, 15 та 5 мільйонів гривень кожному відповідно.
Доказів їх шахрайської діяльності виявилося достатньо.

p.s.- і саме цікаве: під час обшуку одного з приміщень військові прокурори вилучили 40 ( сорок ) аркушів А-4 , на яких наявний список ( ПІБ) осіб, отриманих від них/переданих іншим (ПІБ) особам сум у доларах США ( від 50 до 700 тисяч доларів) за призначення на керівні ( від обласних і набагато вище управлінь правоохоронних та органів виконавчої влади ) посади в органи державної влади і управління протягом червня-серпня поточного року.
Напевно буде цікаво..
Сподіваюся Генеральний прокурор продовжить з понеділка по новому реформувати органи прокуратури і не полишить свого вірного наміру ліквідувати військову прокуратуру)) саму головну ПРОБЛЕМУ Росії та української Генпрокуратури. Правильно! Життя вимагає мудрих і своєчасних кроків. Це саме те!))
А це та інші розслідування?
А Далі хай цим займається хтось інший)) більш фаховий, ніж військові прокурори

ЧЕСТЬ МАЄМО
Група недешевих і непростих шахраїв у складі чотирьох осіб, за попередньою змовою між собою, у період з липня 2019 по 30.08.2019, представляючись довіреними особами Президента держави, які призначені та перебувають на керівних посадах Офісу Президента України, вимагали від колишнього співробітника ДП «Укрспецекспорт» передати їм грошові кошти у сумі 570 000 тисяч ($) доларів США за вирішення на вищому державному рівні питання про призначення цієї особи на керівну посаду до Державного концерну «Укроборонпром».
Людина, з якої вимагали кошти - прийшла із заявою до Військової прокуратури.
Не до НАБУ або інший правоохоронний орган, а саме до нас.
Напевно знала, що нас скоро ліквідують за непотрібністю)).
Однак, 30.08.2019 під час передачі частини суми в одному з офісів навпроти будівлі Офісу Президента на вул.Банковій у розмірі 250 000 доларів США, зазначені шахраї були затримані співробітниками Військової прокуратури, слідчим територіального управління ДБР у місті Києві за участю оперативників СБ України.
Затримані особи обгрунтовано підозрюються у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст. 190 КК України (шахрайство в особливо великих розмірах).

Фото: Андрей Богдан / Facebook

"Проводили осмотр и следственные действия задержанных в сквере у фонтана в районе ул. Шелковичной у домов 10, 20/8. Месяц разводили человека, он почувствовал, что мошенники, обратился с заявлением в СБУ, работали месяц, все киевские, представлялись один помощником главы офиса, другой руководителем департамента. Военная прокуратура совместно с СБУ", - отметил он.

Tags: ГПУ, СБУ, Укроборонпром, Укрспецэкспорт, выборы, коррупция, криминал, цирковое училище
Subscribe
promo diana_mihailova march 13, 2018 23:11 582
Buy for 250 tokens
Отметка MAS17 - рейс МН17, отметка RSD316 - Ил-96-300 авиакомпании «Россия » Малазийский Boeing 777 рейса МН17 из Амстердам - Куала-Лумпур должен был столкнуться в небе над Польшей с российским «бортом №1» - самолетом Ил-96-300, на котором президент Российской…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 12 comments