Диана Михайлова (diana_mihailova) wrote,
Диана Михайлова
diana_mihailova

СБУ в разгар пандемии спасла от бомбового удара аэродром в Луцке

Один из лучших штурманов, который служил до 2004 года на военном аэродроме Луцка, оказался русским шпионом. Он не только сливал России данные для авиаудара по аэродрому в мирном Луцке, но и втянул в это сеть информаторов, среди которых - жители Луцка. В Службе безопасности Украины рассказали и показали, как отслеживали шпиона и задержали его.Еще в начале марта контрразведчики Службы безопасности Украины задержали во время пересечения государственной границы руководителя агентурной сети ГУ Генштаба ВС РФ - украинского гражданина, бывшего военнослужащего ВС Украины. Это бывший летчик, «который ненавидел страну, которой давал присягу», Виталий Синельников.


Мужчина пытался вывезти секретные документы - фотографии ключевого оборонного объекта на территории Западной Украины, Луцкого военного аэродрома. Здесь дислоцируется 204-и севастопольская бригада, выведенная из оккупированного Крыма.
Наиболее характерные комментарии неравнодушных граждан:

Анонім до БЕТМЕН  Сьогодні 09:46
Ги ги Що там насправді ніколи не розкажуть. Військові супутники бачать набагато краще ніж ті з яких знімають гугл карти, Аеродром будувало Міноборони СРСР отже всі плани є десь в Москві.

прокурорТ Показати IP Сьогодні 10:03
За 6 років жодної бомби не впало на аеродром і тут раптом комусь щось стрелило. Мабуть, був у якійсь схемі і не захотів ділитись.

Євробидло Показати IP Сьогодні 09:54
Блін, не хочу фігні писати - но Мені кажеться шо на територію аеродрому попасти не складе якихось титанічних зусиль.

Анонім Показати IP Сьогодні 09:50
Маячня для нагнітання обстановки. І так вже по домівках сидимо, транспорт не ходить, хочуть ще гайки закрутити чи що. Куди вже далі

Анонім до !!! Показати IP Сьогодні 10:08
Не повіриш, з десяток термобарів і всі розрахунки без ніякої серетної інфи тютю, і не треба паритись з шпіонами.
Якось так до Лол Показати IP Сьогодні 09:33
Агент фсб - ми тут скачали супутникові знімки з гугл мапс, нам потрібен шпигун, а то ми нічого не панімаєм.

Суддя Показати IP Сьогодні 09:29
1700грн штрафу і заборона займати військові посади протягом року.

Лол Показати IP Сьогодні 08:33
Попахує простою поставновою. Все це можна побачити з Гугл мапс і до того ж там місцеві ходять без проблем біля аеродрому.


Лучанин Показати IP Сьогодні 07:25
Поки будувались гуртожитки для військових і і проводились підземні комунікації, карти аеродрому обійшли не один десяток людей. Що вони могли з ними зробити невідомо нікому. Відповідальність і охорона об‘єкту на слабкньку двієчку. А військові з Бельбеку своїми силами намагаються хоч щось зробити для свого благоустрою. А інші військовослужбовці напевно забули вислів»військова чи державна таємниця» Ходять і патякають де стоять боєздатні літаки, аде просто так для муляжу. Потрібно вже давно там запровадити жорсткішу охорону і провести роз‘яснювальну роботу з військовими.

Ігор Показати IP Сьогодні 05:12
Оце справді злив)))...розповісти про аеродром радянських часів.... мабуть гру Расєї вирішили також нормально підзаробити, треба було створити видимість роботи))), а той козачок як інструмент... і тут все завалив

карл Показати IP 22 Березня 2020 22:56
Навіщо він це вивозив,якщо це все тсн показало у своєму сюжеті? Фото і відео....жжесть!

Tags: ВС ВСУ, Россия, СБУ, информвойна, цирковое училище, шпионаж
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo diana_mihailova march 13, 2018 23:11 638
Buy for 250 tokens
https://vc.videos.livejournal.com/index/player?player=new&record_id=957736 Отметка MAS17 - рейс МН17, отметка RSD316 - Ил-96-300 авиакомпании «Россия » Малазийский Boeing 777 рейса МН17 из Амстердам - Куала-Лумпур должен был столкнуться в небе над Польшей с российским…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 55 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →

Recent Posts from This Journal