Диана Михайлова (diana_mihailova) wrote,
Диана Михайлова
diana_mihailova

Укроборонпром сдаёт в аренду в самом центре Киева корпус Завода"Радар", производившего ГСН для ракет
Передача в аренду: производственный корпус № 15-20 по адресу: г.. Киев, ул. Предславинская, 35
№ лота: 12
В аренду предлагается 3789,2 кв. м. производственного корпуса №15-20. Общая площадь корпуса 3809,5 кв. м. Корпус расположен в Печерском районе г. Киев ул. Предславинская, 35.
Описание технического состояния и основных характеристик объекта
1) коммуникации: центральный водопровод, центральная канализация;
2) отопление - индивидуальное электрическое;
3) этаж и этажность - 5-ти этажное здание
4) инфраструктура центра города, рядом метро «Дворец Украина» (примерно 200-250 м)
5) Год постройки / ввода в эксплуатацию - 1954

Igor Korol Просто моральні уроди, все керівництво укроборомпром! Ви брехуни і паразити. Такий був шикарний проект створення наукового парку на базі заводу, а крім барижнячити нічого не вмієте! Зарплати всього топ керівництва, повністю не компентентого керівництва, стало б на врятування не тільки цього об'єкту. Але своя свиняча морда ближче.

Alexander Dakhovnik ви людей за лохів тримаєте? Чому тут радіти?!

Oleksiy Makhno ось нормальні орендарі дуже потребують приміщень, їм запропонуйте, вирішите одразу дві проблеми

https://www.ukrmilitary.com/2020/08/mayak.html


Надежда Бегун Oleksiy Makhno це не нормальні орендарі, на жальЛеша Крупина завод комунист потом радар 1996год, 5 цех производство ракет головок наведения воздух-земдя, теперь вы предлогаете публичный дом...проебали все... Все утерено приемственость поколений. КТРЭ киевский техникум радио электроники. мечта, после техникуму гостиничного хозяйства... Кто знает тот поймет...

Надежда Бегун Lesha Krupina в оренду здається частина приміщень, а не весь завод. Ті приміщення дійсно багато років не використовуються у виробництві, і про причини тут можно довго і багато говорити та шукати винних. Але завдання в не в цьому, завдання почати заробляти гроші щоб заплатити борги, в тому числі перед співробітниками та почати розвиток.Микола Бажан Надія Бігун - просте рішення, коли немає розвитку та загрузки - поздавати в оренду. Слідуючий етап : в кращому випадку - продажа, або в гіршому - пустка і розвал. І таких прикладів по UA - безліч.Це до того, як "господарюють" . Коли переслідувати ціль виробляти - шукають способи та можливість, коли " а воно нам тре..? " - ідуть по шляху спуститити з молотка. Можна цілий реєстр скласти , є на що подивитися...
Надежда Бегун Микола Бажан це залежить від мети, якщо той хто керує підприємством хоче заробити гроші аби вкласти їх в розвиток, то сценарій може бути і інакшим. Прикладів занепаду дійсно багато, але була проблема з тим, що майно здавалося в оренду за безцін, а керівнику орендарі носили кошти «у конвертах». Звісно що такі керівники не дбали про розвиток. Маяк за попереднього керівника яскравий тому приклад. Радар виставив оренду на аукціон і ми докладаємо максимум зусиль аби орендарі дали за це майно справжню ринкову ціну.

Микола Бажан Надія Бігун -- ну нехай, "Радар" здасть в оренду , та ще й з прибутком без спекуляцій. Але це не означає, що там стратегічно думали про розвиток ( як і ззовні, на рівні структури , чи боюсь казати держави ) та підтримку виробництва.


Микола Бажан Надія Бігун - те, що не буде простоювати - абсолютно точно, як і наказами чи постановами це не врегулювати . Коли 80% промисловості було під ВПК , а 30% з них кооперувалося із бувшого союзу - переорієнації на випуск цивільної продукції не сталося. Столиця, привабливе місце, офіси, торгівля... Щодо "ринковї економіки " - перебільшено.


Tags: ГСН, Радар, Укроборонпром, коррупция, криминал, ракетное оружие, финансы, экономика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo diana_mihailova march 13, 2018 23:11 658
Buy for 250 tokens
https://vc.videos.livejournal.com/index/player?player=new&record_id=957736 Отметка MAS17 - рейс МН17, отметка RSD316 - Ил-96-300 авиакомпании «Россия » Малазийский Boeing 777 рейса МН17 из Амстердам - Куала-Лумпур должен был столкнуться в небе над Польшей с российским…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 13 comments

Recent Posts from This Journal