Диана Михайлова (diana_mihailova) wrote,
Диана Михайлова
diana_mihailova

Подписано соглашение между "Укрэксимбанком" и ГП "Антонов" о финансировании постройки 3 Ан-178-100Р

Image31 декабря 2020 года подписано соглашение между "Укрэксимбанком" и ГП "Антонов" о финансировании проекта постройки трех новых самолетов Ан-178 для ВСУ в размере около 3,0 млрд. грн. Срок выполнения работ - 4 года.

Об этом сообщил Генеральный директор ГК "Укроборонпром" Юрий Гусев.

Ранее сообщалось, что 29 декабря состоялось подписание Меморандума между Министерством обороны и Государственным предприятием "Антонов" о сотрудничестве по строительству самолетов для нужд Вооруженных сил Украины.

Сьогодні, в останній день 2020 року, підписано угоду між та щодо фінансування проекту будівництва трьох нових літаків Ан-178 для ЗСУ, держконтракт на замовлення яких було підписано з два дні тому у присутності та за безпосереднього сприяння й підтримки Президента України .
Це важлива подія, яка реально стала можливою завдячуючи особисто Президенту та злагодженій роботі на чолі з , та особисто заступнику Міністра Олександру Миронюку, та особисто , на чолі з , на чолі з Віце-прем‘єр-міністром-міністром стратегічних галузей промисловості () та особисто першому заступнику Міністра Валерію Іващенку, народним депутатам України, особливо Комітету Верховна Рада України з питань нацбезпеки, оборони та розвідки і на чолі з , а також голові !
Але окремо хочу подякувати голові парламентського комітету , який доклав дуже багато зусиль для виконання доручення Президента та запуску цього важливого проекту, особисто голові правління УкрЕксімБанку , а також нашій команді (особливо моїм заступникам та Сергію Іванюті) і ДП «Антонов»!

З нашого боку по підготовці виробництва закриті платежі вчора були закриті.
Дякуємо всім за супер співпрацю задля спільного результату!
Це був важкий, але важливий рік!👏
Tags: Ан-178, ВРУ, ГОЗ, ГП «Антонов», КМУ, МОУ, МЭРТ, Перу, Укроборонпром, банкротство, бюджет, кредиты, цирковое училище
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo diana_mihailova март 13, 2018 23:11 673
Buy for 250 tokens
https://vc.videos.livejournal.com/index/player?player=new&record_id=957736 Отметка MAS17 - рейс МН17, отметка RSD316 - Ил-96-300 авиакомпании «Россия » Малазийский Boeing 777 рейса МН17 из Амстердам - Куала-Лумпур должен был столкнуться в небе над Польшей с российским…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 15 comments

Recent Posts from This Journal